DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра хірургії № 1 >
Наукові праці. Кафедра хірургії № 1 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1602

Название: Антибіотикорезистентність в хірургії
Авторы: Салманов, А.Г.
Марієвський, В.Ф.
Бойко, В.В.
Іоффе, І.В.
Тарабан, І.А.
Ключевые слова: антибіотикорезистентність
хірургія
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Салманов А.Г. Антибіотикорезистентність в хірургії : монографія / Салманов А.Г., Марієвський В.Ф., Бойко В.В., Іоффе І.В., Тарабан І.А. – Х. : НТМТ, 2012. – 456 с.
Аннотация: У книзі представлені сучасні дані про стан антибіотикорезистентності основних збудників хірургічних інфекцій в Україні. Розглядається проблеми появи та поширення антибіотикорезистентності в хірургічних стаціонарах та його рушійні сили. Показано роль біоцидів на розвиток антибіотикорезистентності. На підставі аналізу сучасної епідемічної ситуації у світі та в України щодо хірургічних інфекцій, а також антибіотикорезистентності їх основних збудників, автори пропонують пріоритетні шляхи боротьби з нозокоміальними гнійно-запальними інфекціями. Пропонується розробку принципів раціонального використання антимікробних препаратів та впровадження в лікарняних закладах Програм Інфекційного контролю з метою ефективної боротьби з хірургічними інфекціями. Особлива увага приділена питанням, стосовно яких інформація у науковій літературі є обмеженою, або взагалі відсутня, які потребують додаткових досліджень. Монографія містить важливу наукову та практичну інформацію і представлятиме інтерес для епідеміологів, бактеріологів, хірургів, інфекціоністів, організаторів закладів охорони здоров’я, студентів вищих медичних закладів ІІІ та ІV рівня акредитації.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1602
ISBN: 978-617-578-092-3
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра хірургії № 1

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
antabiotiki.pdf2,53 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь