Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/15681
Title: Теоретичні та практичні проблеми оптимізації обсягу остеосинтезу переломів довгих кісток у постраждалих з різним ступенем тяжкості політравми
Authors: Лапшин, Дмитро Вячеславович
Березка, Микола Іванович
Keywords: політравма
переломи довгих кісток
остеосинтез
шкали оцінки тяжкості стану
шкали оцінки тяжкості пошкоджень
Issue Date: Dec-2016
Citation: Лапшин Д. В. Теоретичні та практичні проблеми оптимізації обсягу остеосинтезу переломів довгих кісток у постраждалих з різним ступенем тяжкості політравми / Д. В. Лапшин, М. І. Березка // Морфологія. – 2016. – Т. 10, № 4. – С. 46–52.
Abstract: Метою статті є обґрунтування способів покращення результатів остеосинтезу у постраждалих з множинними та поєднаними переломами довгих кісток шляхом оптимізації лікувальної тактики на основі бальної оцінки тяжкості стану та пошкоджень. На основі аналізу результатів лікування 104 постраждалих із зазначеними травмами визначається, що для пацієнтів з тяжкістю пошкоджень 25-40 балів за шкалою ISS та тяжкістю стану 21-32 бали за шкалою ВПХ-СП тактикою вибору є одноетапне виконання всіх видів позаосередкового остеосинтезу з репозицією кісткових фрагментів та закритого інтрамедулярного блокуючого остеосинтезу.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/15681
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра екстреної та невідкладної медичної допомоги, ортопедії та травматології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
WebPage.pdf473,63 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.