DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішніх та професійних хвороб >
Наукові праці. Кафедра внутрішніх та професійних хвороб >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1378

Название: Цитокіновий профіль у хворих на вібраційну хворобу, поєднану з гіпертонічною хворобою
Авторы: Сухонос, Наталія Костянтинівна
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Сухонос Н.К. Цитокіновий профіль у хворих на вібраційну хворобу, поєднану з гіпертонічною хворобою / Н.К. Сухонос // Здоров'я працюючих : збірка матеріалів науково-практичної конференції, Донецьк, 8-9 листопада 2012 р. – Донецьк, 2012. – С. 211-212.
Аннотация: Вібраційна хвороба посідає вагоме місце у структурі професійної патології та нерідко супроводжується гіпертонічною хворобою. Метою роботи було вивчення цитокінового профілю у хворих з вібраційною хворобою (ВХ) та гіпертонічною хворобою (ГХ). Було обстежено 40 хворих на ВХ, поєднану з ГХ(І клінічна група), 40 пацієнт з ВХ (ІІ клінічна група) та 20 практично здорових осіб (група контролю). Цитокіновий профіль вивчали за вмістом IL-1ß, IL-2, IL-4, IL-10 та фактору некрозу пухлин (ФНП). У пацієнтів обох клінічних груп виявлений вірогідно високий вміст прозапальних цитокінів (IL-1ß та ФНП). Секреція IL-2, що є основним ростовим фактором Т-лімфоцитів, знаходилась на однаковому рівні у всіх обстежених групах. Дослідження сироваткових цитокінів з переважною протизапальною направленістю (IL-4 та IL-10) виявило їх надто низьку концентрацію. Отримані дані демонструють дисбаланс імунорегуляторних цитокінів. Дані зміни більш виражений при наявності поєднаної патології.
Описание: тези доповіді
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1378
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра внутрішніх та професійних хвороб

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Sukhonos_2012_001.pdf2,4 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь