Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/13611
Title: Ураження нирок у хворих на ВІЛ-інфекцію
Authors: Андон'єва, Ніна Михайлівна
Поляков, Микола Миколайович
Гуц, Олена Анатоліївна
Дубовик, Марія Ярославівна
Лісова, Ганна Володимирівна
Олянич, Сергій Олександрович
Keywords: ВІЛ-інфекція
ВІЛ-асоційована нефропатія
високоактивна антиретровірусна терапія (ВААРТ)
Issue Date: 26-May-2016
Citation: Ураження нирок у хворих на ВІЛ-інфекцію / Н. М. Андон’єва, М. М. Поляков, О. А. Гуц, М. Я. Дубовик, Г. В. Лісова, С. О. Олянич // Урология, андрология, нефрология – 2016 : материалы научно-практической конференции / под ред. В. Н. Лесового, И. М. Антоняна [и др.]. – Харьков, 2016. – С. 21–24.
Abstract: ВІЛ-асоційована нефропатія – потенційно стабілізуємий вісцеральний прояв ВІЛ-інфекції, що представляє інтерес для нефрологів та інтерністів, а також по мірі зростання числа хворих на ВІЛ-інфекцію, збільшення тривалості їх життя стає все більш реальним для нашої країни. Готовність лікарів до своєчасної діагностики та раціонального лікування ВІЛ-асоційованої нефропатії з вибором найбільш безпечних схем високоактивної антиретровірусної терапії (ВААРТ) багато в чому визначається знанням клінічних і лабораторних ознак цього захворювання. Не викликає сумніву необхідність моніторування аналізів сечі, показників, що характеризують функцію нирок, у всіх хворих на ВІЛ-інфекцію, особливо на пізніх її стадіях, що мають інші вісцеральні прояви, а також отримують ВААРТ.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/13611
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра урології, нефрології та андрології імені професора А.Г. Подрєза

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1.03. ВІЛ-нефропатії.pdf292,4 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.