Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/13089
Title: Показники кардіогемодинаміки у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу
Authors: Сипало, Анна Олегівна
Keywords: ішемічна хвороба серця
цукровий діабет 2 типу
скоротлива здатність серця
кардіогемодинаміка
Issue Date: 20-May-2016
Citation: Сипало А. О. Показники кардіогемодинаміки у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу / А. О. Сипало // Медична наука та клінічна практика – 2016 : матеріали науково-практичної конференції з участю міжнародних спеціалістів, присвяченої Дню науки, 20 травня 2016 р. / НАМН, ДУ «Національний інститут терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України» [та ін.]. – Харків, 2016. – С. 85.
Abstract: Мета дослідження – визначити показники кардіогемодинаміки, а саме оцінити скоротливу здатність серця за показником фракції викиду лівого шлуночка, у хворих на ішемічну хворобу серця з супутнім цукровим діабетом 2 типу. Висновки. Отримані дані в свою чергу підтверджують негативний вплив цукрового діабету на показники кардіогемоднаміки. Схильність хворих на цукровий діабет до розвитку недостатності кровообігу, пов’язана з більш частим розвитком у них ішемічної хвороби серця з вираженим зниженням резерву коронарного кровотоку внаслідок розвитку діабетичної мікроангіопатії, зі специфічним діабетично обумовленим ураженням міокарда, що призводить до зниження скоротливої здатності міокарда лівого шлуночка.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/13089
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тези Сипало.doc26 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.