Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12794
Title: Вплив тенасцину С на розвиток гострого інфаркту міокарда у хворих на цукровий діабет 2 типу
Authors: Котелюх, Марія Юріївна
Keywords: гострий інфаркт міокарда
цукровий діабет 2 типу
тенасцин С
Issue Date: 21-Apr-2016
Citation: Котелюх М. Ю. Вплив тенасцину С на розвиток гострого інфаркту міокарда у хворих на цукровий діабет 2 типу / М. Ю. Котелюх // Щорічні терапевтичні читання: профілактика неінфекційних захворювань на перехресті терапевтичних наук : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої пам‘яті академіка Л. Т. Малої, Харків, 21 квітня 2016 р. / ДУ «Національний інститут терапії ім. Л. Т. Малої НАМН». – Харків, 2016. – С. 166.
Abstract: Висновки. За умов відсутності метаболічних порушень у вигляді цукрового діабету 2 типу при гострому інфаркті міокарда, наявність зростання тенасцинемії у відповідь на гіпертропонінемію з урахуванням позитивних ефектів на міжклітинний матрикс свідчить про адаптивні реакції. На відміну від групи порівняння у хворих на цукровий діабет 2 типу зворотній характер зв‘язків свідчить про виснаження ефектів тенасцинемії.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12794
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тези Котелюх 1.doc27 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.