Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/13062
Назва: Мотивація вивчення латинської мови
Автори: Корманова, Діана Станіславівна
Теми: мотивація
медична термінологія
Дата публікації: 27-кві-2016
Видавництво: ХНМУ
Бібліографічний опис: Корманова Д. С. Мотивація вивчення латинської мови / Д. С. Корманова // Методологія та практика лінгвістичної підготовки іноземних студентів : збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції, 27 квітня 2016. – Харків : ХНМУ, 2016. – С. 54–55.
Короткий огляд (реферат): Мотивація є інструментом визначення мети навчання. Існує два види мотивації – зовнішня та внутрішня. Зовнішня мотивація є неефективною та непродуктивною, тому що спрямовує студента на оволодіння мінімальною кількістю знань та навичок для отримання певної оцінки, в той час як внутрішня виникає із власного прагнення студента до навчання та самовдосконалення. Викладач може впливати на обидва типи мотивації, для цього треба викладати матеріал у простій, зрозумілій формі, урізноманітнити види аудиторної та самостійної роботи, заохочувати талановитих студентів до участі в наукових товариствах, конференціях, олімпіадах тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/13062
Розташовується у зібраннях:Наукові праці. Кафедра латинської мови та медичної термінології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Корманова Д. С. Мотивація вивчення латинської мови.doc27,5 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.