Browsing by Author Власенко, А.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

А Б В Г Ґ Д Е Є Ё Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
Вьюн.pdf.jpg2021Досвід надання освітніх послуг з використанням технологій дистанційного навчання у сфері післядипломної освіти, заходів безперервного професійного розвитку лікарів-інтернів та слухачів у харківському національному медичному університетіВ'юн, В.В.; Власенко, А.В.
Вьюн.pdf.jpg2021Організація післядипломної підготовки лікарів-інтернів та слухачів з використанням технологій дистанційного навчання у харківському національному медичному університеті в умовах загрози епідемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2В’юн, В.В; Власенко, А.В.
организация работы сектора, способствующего трудоустройству студентов.pdf.jpg2019Організація роботи сектора сприяння працевлаштуванню випускників Харківського національного медичного університетуВ’юн, В.В.; Тельнова, Л.Г.; Власенко, А.В.
Вьюн.pdf.jpg2019Організація роботи сектора сприяння працевлаштуванню випускників Харківського національного медичного університетуВ'юн, В.В.; Тельнова, Л.Г.; Власенко, А.В.
Про стан та перспективи впровадження інноваційних технологій при підготовці лікрів інтернів.pdf.jpg2019-01-30Про стан та перспективи впровадження інноваційних технологій при підготовці лікfрів інтернів та слухачів у Харківському Національному Медичному УніверситетіВ'юн, Валерій Васильович; Тельнова, Л.Г.; Власенко, А.В.
Вьюн.pdf.jpg2019Про стан та перспективи впровадження інноваційних технологій при підготовці лікарів-інтернів та слухачів у Харківському національному медичному університетіВ'юн, В.В.; Тельнова, Л.Г.; Власенко, А.В.
Вьюн 2.pdf.jpg2020Про стан та перспективи дистанційного навчання на платформі moodle та Zoom при підготовці лікарів-інтернів та слухачів в Харківському національному медичному університетіВ'юн, В.В.; Тельнова, Л.Г.; Власенко, А.В.
Матеріали LІІІ навч.- метод. конф. ХНМУ_ 29.01.2020-сторінки-Вьюн.pdf.jpg2020Сучасний підхід до оцінювання роботи Лікарів-інтернів при використанні новітніх технологій у Харківському національному медичному університетіВ'юн, В.В.; Тельнова, Л.Г.; Власенко, А.В.