Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/9870
Title: Особливості організації та проведення навчання лікарів-інтернів терапевтичного профілю
Authors: Кравчун, Павло Григорович
Шелест, Олексій Миколайович
Кожин, Михайло Іванович
Ломакіна, Ольга Василівна
Бабаджан, Володимир Данилович
Шумова, Наталія Василівна
Шушляпін, Олег Іванович
Keywords: лікарі-інтерни
спеціальність терапія
Issue Date: 28-Apr-2015
Citation: Особливості організації та проведення навчання лікарів-інтернів терапевтичного профілю / П. Г. Кравчун, О. М. Шелест, М. І. Кожин, О. В. Ломакіна, В. Д. Бабаджан, Н. В. Шумова, О. І. Шушляпін // Сучасний стан та перспективи підготовки лікарів-інтернів у Харківському національному медичному університеті : матеріали 41-ї науково-методичної конференції, присвяченої 210-й річниці ХНМУ, 28 квітня 2015 р. – Харків, 2015. – С. 68–70.
Abstract: Основними завданнями при навчанні в інтернатурі – це здобуття знань, профессійних умінь та навичок за кваліфікацією лікаря спеціаліста-терапевта за фахом „внутришні хвороби”. Розробити робочі програми інтернатури в наближенні до праці лікарів-інтернів на базі 27-ої клінічної лікарні з віділеннями терапіі з кабінетом гастроентерології, кардіології з кабінетом функціональної діагностики, інфарктного відділення з блоком реанімаціі, алергологічного відділення з лабораторією з тестуванням алергенів та проведення алергологічних проб, полікліничного відділення по обслуговування хворих Київського району м. Харкова
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/9870
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. МалоїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.