Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/9866
Title: Значення наукових розробок на кафедрі в підготовці лікарів-інтернів терапевтів
Authors: Шелест, Олексій Миколайович
Кожин, Михайло Іванович
Ломакіна, Ольга Василівна
Риндіна, Наталія Геннадіївна
Шушляпін, Олег Іванович
Сидоров, Олександр Петрович
Keywords: лікарі-інтерни
спеціальність терапія
Issue Date: 28-Apr-2015
Citation: Значення наукових розробок на кафедрі в підготовці лікарів-інтернів терапевтів / О. М. Шелест, М. І. Кожин, О. В. Ломакіна, Н. Г. Риндіна, О. І. Шушляпін, О. П. Сидоров // Сучасний стан та перспективи підготовки лікарів-інтернів у Харківському національному медичному університеті : матеріали 41-ї науково-методичної конференції, присвяченої 210-й річниці ХНМУ, Харків, 28 квітня 2015 р. – Харків, 2015. – С. 116–118.
Abstract: Основними завданнями під час навчання в інтернатурі є набуття знань, професійних умінь та навичок лікаря-терапевта за фахом „Внутрішні хвороби”. На кафедрі розроблено робочі програми навчання в інтернатурі наближені до праці лікарів-інтернів на базі 27-ої клінічної лікарні (відділення терапії, кардіології, неврології з кабінетами гастроентерології, функціональної діагностики, інфарктного відділення з блоком реанімації, алергологічного відділення з лабораторією з тестування алергенів та проведення алергологічних проб, поліклінічного відділення з обслуговування хворих Київського району м.Харкова)
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/9866
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. МалоїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.