DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Автореферати дисертацій >
Автореферати дисертацій. Стоматологія >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/952

Название: Консервативні методи лікування в комплексній терапії дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба
Авторы: Стоян, Олена Юліївна
Дата публикации: 2000
Библиографическое описание: Стоян О.Ю. Консервативні методи лікування в комплексній терапії дисфункції скронево-нижньо- щелепного суглобу : автореф. дис. … канд. мед. наук : 14.01.22 – Стоматологія / О.Ю. Стоян ; Українська медична стоматологічна академія. – Полтава, 2000. - 17 с.
Аннотация: На підставі комплексного клініко-лабораторних досліджень відокремлено м’язову дисфункцію СНЩС (легкий ступінь), м’язово-суглобову дисфункцію (середній ступінь) та суглобову дисфункцію (тяжкий ступінь). Доведено, що ступінь взаємозалежність ступеня функціональних змін та рівеня психоемоційного напруження, що принципово для розробки лікувальних заходів. Розроблена та відтворена експериментальна модель дистрофічно-деструктивного процесу у СНЩС шляхом введення гідрокортизону (по 0,5 мл. 2,5 % емульсії протягом 7 діб у порожнину суглоба) з комплексом деструктивних порушень рельєфу охрястя, камбіального шару хондроцитів та біохімічними змінами у вигляді порушення формування колагенових волокон. Доведено хондропротективна та хондростимулююча дії солкосерилу та вермілату у вигляді зниження патологічних процесів. Розроблені та науково обґрунтовані способи терапії МСД СНЩС в залежності від ступеня прояву дисфункційних порушень та рівня психоемоційного напруження.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/952
Располагается в коллекциях:Автореферати дисертацій. Стоматологія
Наукові праці. Кафедра стоматології

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Автореферат.rtf267,41 kBRTFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь