DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра загальної хірургії № 2 >
Наукові праці. Кафедра загальної хірургії № 2 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/933

Название: Індивідуалізований прогноз інфікованої форми гострого панкреатиту
Авторы: Сипливий, Василь Олексійович
Робак, Всеволод Ігорович
Конь, Катерина Володимирівна
Євтушенко, Дмитро Васильович
Ключевые слова: гострий панкреатит
гематологічні індекси
важкість стану хірургічного хворого
індивідуалізований прогноз
Дата публикации: 2011
Библиографическое описание: Індивідуалізований прогноз інфікованої форми гострого панкреатиту / Сипливий Василь Олексійович, Робак Всеволод Ігорович, Конь Катерина Володимирівна, Євтушенко, Дмитро Васильович // Клінічна хірургія. – 2011. - №4. – С. 24-27.
Аннотация: Проведено аналіз лікування 125 хворих на важкі форми гострого панкреатиту. Усіх хворих було прооперовано. Під час операції у 80 (64%) хворих виявлено інфікований панкреонекроз, у 27 (21,6%) хворих – стерильний панкреонекроз з наявністю ферментативного перитоніту та гострих асептичних перипанкреатичних рідинних скупчень, у 18 (14,4%), – гострий інтерстиціальний панкреатит з наявністю ферментативного перитоніту та гострих асептичних перипанкреатичних рідинних скупчень (робоча група по перегляду класифікації Атланта, 2007). 34 (27,2%) хворих померло. Інфікований панкреонекроз виявлено у 29 (85,3%) померлих. При надходженні до стаціонару у хворих вивчено показники клінічного, біохімічного аналізів крові і гематологічних індексів, проведено оцінку важкості стану хворих за інтегральними шкалами SAPS, SAPS II, SAPS III, APACHE II і за шкалою оцінки важкості стану хворого на гострий сепсис - ASSES. У хворих на інфіковану і стерильні форми гострого панкреатиту виявлено статистично значущі відмінності у кількості еозинофілів, значеннях індексу резистентності організму і індексу співвідношення еозинофілів і лімфоцитів, концентрації загального білірубіну, сумі балів за шкалами SAPS III і ASSES. На підставі отриманих даних з використанням методу логістичної регресії розроблено математичну модель індивідуалізованого прогнозу вірогідності наявності інфікованої форми гострого панкреатиту при надходженні хворого до стаціонару.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/933
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра загальної хірургії № 2

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
індивід прогноз інф форми ГП2.doc80 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь