Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8984
Title: Фактори ризику та прогнозування розвитку поєднаної патології цукрового діабету 2 типу у хворих на артеріальну гіпертензію
Authors: Журавльова, Лариса Володимирівна
Пивоваров, Олександр Васильович
Keywords: цукровий діабет 2 типу
артеріальна гіпертензія
Issue Date: 2015
Citation: Журавльова Л. В. Фактори ризику та прогнозування розвитку поєднаної патології цукрового діабету 2 типу у хворих на артеріальну гіпертензію / Л. В. Журавльова, О. В. Пивоваров // Мистецтво лікування. – 2014. – № 9/10 (115–116). – С. 6–8.
Abstract: Кількість осіб, які знаходяться у предіабетичному стані, зростає. У статті розглянуті питання ранньої діагностики та фактори ризику розвитку цукрового діабету 2 типу. Наведено сучасні наукові дані про стан вивчення проблеми предіабету. Представлені значення достовірних діагностичних показників, які використовуються для оцінки предіабетичних станів. Наведано інформацію про заходи з модифікації способу життя для попередження розвитку цукрового діабету 2 типу.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8984
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.