Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8653
Title: Застосування амінокислот для створення наноструктур
Authors: Чекман, Іван Семенович
Горчакова, Надія Олександрівна
Сирова, Ганна Олегівна
Казакова, Ольга Олександрівна
Нагорна, Таміла Іванівна
Шаторна, Віра Федорівна
Keywords: амінокислоти
наномедицина
Issue Date: 2014
Citation: Застосування амінокислот для створення наноструктур / І. С. Чекман, Н. В. Горчакова, Г. О. Сирова, О. О. Казакова, Т. І. Нагорна, В. Ф. Шаторна // Biotechnologia acta. – 2014. – V. 7, N 6. – С. 69–77.
Abstract: Проведено аналіз використання амінокислот для створення наноструктур. Відповідні досліджен- ня амінокислот є важливими для створення нових наноліків. Однак вивчення амінокислот як компонентів наноструктур є недостатнім. З розвитком нанотехнологій розпочали вивчати наночастинки як компоненти лікарських засобів. Амінокислоти в комплексах з наночастинками органічного та неорганічного походження відіграють важливу роль у доставленні лікарських засобів до мішеней патологічних процесів. Вони знижують токсичність наноматеріалів, використовуваних у наномедицині, для створення біосенсорів, лабораторій-на-чипі, і тому є перспективним матеріалом для синтезу нових лікарських нанопрепаратів та засобів діагностики.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8653
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра медичної та біоорганічної хімії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Chekman (2).pdf100,09 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.