DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра фізіології >
Наукові праці. Кафедра фізіології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8245

Название: Оптимізація викладання курсу „Фізіологія” студентам медичних ВНЗ в умовах кредитно-модульної системи навчання
Авторы: Маракушин, Д.І.
Чернобай, Л.В.
Пандікідіс, Н.І.
Жубрікова, Л.О.
Ващук, Н.А.
Алексеєнко, Р.В.
Кармазіна, І.С.
Васильєва, О.В.
Сокол, О.М.
Ісаєва, І.М
Ключевые слова: фізіологія
оптимізація
навчальна діяльність
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Оптимізація викладання курсу „Фізіологія” студентам медичних ВНЗ в умовах кредитно-модульної системи навчання / Д. І. Маракушин, Л. В. Чернобай, Н. І. Пандікідіс, Л. О. Жубрікова, Н. А. Ващук, Р. В. Алексеєнко, І. С. Кармазіна, О. В. Васильєва, О. М. Сокол, І. М. Ісаєва // Освіта і Медицина в добу глобалізації: вітчизняний та зарубіжний контекст : матеріали регіональної науково-практичної, Тернопіль, 6-7 листопада 2014 р. - Тернопіль : ТДМУ, 2014. - С. 143-145.
Аннотация: Необхідність знання дисципліни «Фізіологія» студентами медичних ВНЗ обумовлена тим, що ця наука є базовою і вивчає процеси життєдіяльності, що відбуваються в організмі на всіх його структурних рівнях: клітинному, тканинному, органному, системному, орга- нізменому. Впровадження кредитно-модульної системи навчання (КМСН) у медичні ВНЗ України стало потужним стимулом для перегляду принципів та методичних заходів щодо контролю якості освіти за міжнародними стандартами, що дозволило залучити до цієї роботи іноземних експертів і позитивно вплинути на якість підготовки студентів. З метою подальшого покращення викладання курсу «Фізіологія» студентам медичних ВНЗ в умовах КМСН необхідно як можна ширше проводити індивідуальну навчально-виховну роботу з другокурсниками. При цьому студентів з більш високим рівнем підготовки потрібно орієнтувати на активізацію самостійної позааудиторної роботи, а з відстаючими підсилювати відсоток факультативних практичних занять.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8245
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра фізіології

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Тернопиль.pdf583,79 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь