DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Автореферати дисертацій >
Автореферати дисертацій. Історія України >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/747

Название: Формування та діяльність органів внутрішніх справ Харківщини в роки непу (1921–1929)
Авторы: Чернуха, Олександр Васильович
Ключевые слова: бандитизм
боротьба зі злочинністю
воєнізація
карний розшук
міліція
органи внутрішніх справ
історія України
Харківщина
неп
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Чернуха О. В. Формування та діяльність органів внутрішніх справ Харківщини в роки непу (1921–1929): автореферат дис. … канд. істор. наук: 07.00.01 – Історія України / О. В. Чернуха, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. – Х., 2012. – 19 с.
Аннотация: У дисертаційному дослідженні комплексно розглядаються проблеми організаційного становлення та діяльності правоохоронних органів Харківщини в роки нової економічної політики. На основі аналізу загальної та спеціальної літератури, а також завдяки залученню широкого кола, як опублікованих, так і неопублікованих джерел, авторові вдалося дослідити формування структури міліції й карного розшуку Харківщини та визначити основні напрями діяльності міліції краю в означений період історії. Дослідивши систему управління органів внутрішніх справ, автор зазначає, що вона постійно видозмінювалась через необхідність спрощення державного апарату, але ці зміни не завжди досягали мети. Безпосередній вплив на стан органів внутрішніх справ мало їх матеріально-технічна забезпеченість та фахова підготовка співробітників. Створення розгалуженої системи спеціалізованих навчальних закладів, частина з яких існувала саме в Харкові, позитивно вплинуло на рівень професійної підготовки міліціонерів. У роботі проаналізовано криміногенну обстановку в регіоні та діяльність органів внутрішніх справ у боротьбі зі злочинністю та охороні правопорядку. З’ясовано вплив соціально-економічних та політико-правових чинників на розвиток і функціонування міліції Харківщини у досліджуваний період. Вказано основні форми профілактичної діяльності органів внутрішніх справ, спрямовані на запобігання злочинності та іншим негативним соціальним явищам.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/747
Располагается в коллекциях:Автореферати дисертацій. Історія України
Наукові праці. Кафедра суспільних наук

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Автореферат Чернухи.pdf237,76 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь