Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/7309
Title: Тілобудова та компонентний склад маси тіла людини у онтогенетичному періоді другого дитинства: морфофункціональні взаємозв’язки
Authors: Шкляр, Антон Сергійович
Shklyar, Anton Sergeevich
Шкляр, Антон Сергійович
Keywords: анатомия
антропометрия
онтогенез
строение тела
Issue Date: 2014
Citation: Шкляр А. С. Тілобудова та компонентний склад маси тіла людини у онтогенетичному періоді другого дитинства: морфофункціональні взаємозв’язки / А. С. Шкляр // Проблеми екологічної та медичної генетики і клінічної імунології. – 2014. – Вип. 4. – С. 33-42.
Abstract: На основі прямої антропометрії виявлені закономірності формування компонентного складу маси тіла в в періоді другого дитинства, що проявляються різною частотою дисгармонійних типів, насамперед у порівняльному аспекті онтогенезу статевих груп. За результатами узагальненої розробки накопичених антропометричних даних визначено напрямки розвитку класичної методології антропометрії, зокрема і інноваційних методик, забезпечено визначення онтогентично дисгармонійної тілобудови за рахунок компонентів маси тіла з деталізацією кісткової компонети.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/7309
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра клінічної анатомії та оперативної хірургіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.