DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра суспільних наук >
Наукові праці. Кафедра суспільних наук >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5891

Название: Історія вітчизняної охорони здоров’я і медицини в дисертаціях останніх років (сучасний стан розробленості та перспективи подальших досліджень)
Авторы: Робак, Ігор Юрійович
Демочко, Ганна Леонідівна
Ключевые слова: історія медицини
охорона здоров’я
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Робак І. Ю. Історія вітчизняної охорони здоров’я і медицини в дисертаціях останніх років (сучасний стан розробленості та перспективи подальших досліджень) / І. Ю. Робак, Г. Л. Демочко // Гілея : науковий вісник : збірник наукових праць / гол. ред. В. М. Вашкевич. – К., 2014. – Вип. 81. – С. 169–174.
Аннотация: У статті аналізується науковий доробок з історії охорони здоров'я і медицини в Україні, що міститься в дисертаціях, захищених у ХХІ ст. Відзначено, що історія охорони здоров’я та медицини як в Україні в цілому, так і у регіонах, вивчена недостатньо, тому наразі студіювання цієї проблематики є актуальним. В результаті проведення дослідження вдалося встановити, що на початку ХІХ століття справа дещо рушила з місця – з’явилися науковці, які обирають історію охорони здоров’я та медицини темами своїх дисертаційних досліджень – як кандидатських, так і докторських. Це дає змогу стверджувати, що історія охорони здоров’я та медицини піднялася у своєму розвитку на новий, вищий щабель. Дисертації на зазначену тематику присвячені вивченню земської медицини на Україні, охорони здоров’я у різних містах, видатним організаторам охороноздоровчої справи тощо. Зроблено висновок щодо необхідності подальшого дослідження вітчизняних історико-медичних проблем.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5891
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра суспільних наук

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Робак Демочко.doc132 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь