Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5875
Title: Дисхолія у хворих на цукровий діабет 2-го типу з ожирінням та без нього
Authors: Журавльова, Лариса Володимирівна
Моїсеєнко, Тетяна Анатоліївна
Keywords: ожіріння
цукровий діабет 2 типу
дисхолія
Issue Date: 2014
Citation: Журавльова Л. В. Дисхолія у хворих на цукровий діабет 2-го типу з ожирінням та без нього / Л. В. Журавльова, Т. А. Моїсеєнко // Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології (Тринадцяті Данилевські читання) : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, Харків, 13-14 березня 2014 р. : збірник тез / ДУ Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України, Харківський національний медичний університет, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України. – Харків, 2014. – С. 67.
Abstract: Активно досліджується зв'язок розвитку ожиріння та цукрового діабету 2 типу з функціональним станом жовчного міхура та печінки. Метою даного дослідження було дослідження жовчоутворення та жовчовиділення у хворих на ЦД-2 з ізольованим перебігом та у поєднанні з ожирінням.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5875
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.