DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра суспільних наук >
Наукові праці. Кафедра суспільних наук >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5751

Название: История отечественного здравоохранения и медицины в диссертациях последних лет (современное состояние разработки и перспективы дальнейших исследований)
Авторы: Робак, Игорь Юрьевич
Демочко, Анна Леонидовна
Ключевые слова: исория медицины
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Робак И. Ю. История отечественного здравоохранения и медицины в диссертациях последних лет (современное состояние разработки и перспективы дальнейших исследований) / И. Ю. Робак, А. Л. Демочко // Гілея : науковий вісник. Збірник наукових праць. – К., 2014. – Вип. 81. – С. 169-174.
Аннотация: У статті аналізується науковий доробок з історії охорони здоров'я і медицини в Україні, що міститься в дисертаціях, захищених у ХХІ ст. Відзначено, що історія охорони здоров’я та медицини як в Україні в цілому, так і у регіонах, вивчена недостатньо, тому наразі студіювання цієї проблематики є актуальним. В результаті проведення дослідження вдалося встановити, що на початку ХІХ століття справа дещо рушила з місця – з’явилися науковці, які обирають історію охорони здоров’я та медицини темами своїх дисертаційних досліджень – як кандидатських, так і докторських. Це дає змогу стверджувати, що історія охорони здоров’я та медицини піднялася у своєму розвитку на новий, вищий щабель. Дисертації на зазначену тематику присвячені вивченню земської медицини на Україні, охорони здоров’я у різних містах, видатним організаторам охороноздоровчої справи тощо. Зроблено висновок щодо необхідності подальшого дослідження вітчизняних історико-медичних проблем.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5751
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра суспільних наук

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Робак Демочко.doc132 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь