Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5213
Title: Антиішемічний ефект інгибіторів ангіотензинперетворюючого ферменту у хворих на нестабільну стенокардію з епізодами безбольової ішемії міокарду.
Authors: Борзова, Олена Юріївна
Кожин, Михайло Іванович
Борзова-Коссе, Софія Ігорівна
Кудрік, Світлана Олексіївна
Keywords: ингибиторы АПФ
нестабильная стенокардия
безболевая ишемия
Issue Date: Nov-2013
Citation: Антиішемічний ефект інгибіторів ангіотензинперетворюючого ферменту у хворих на нестабільну стенокардію з епізодами безбольової ішемії міокарду / О. Ю. Борзова, М. І. Кожин, С. І. Борзова-Коссе, С. О. Кудрік // Развитие науки в ХХI веке: Сборник докладов международной конференции, Донецк, 16 ноября 2013 г. – Донецк, 2013. – С. 173-175.
Abstract: слід відзначити, що наявність у 20,4 % хворих на нестабільну стенокардію, поряд з больовими нападами, епізодів безбольової ішемії міокарду проведення добового моніторування цієї категорії хворих є доцільним з точки зору прогнозування подальшого перебігу захворювання. Включення в схему лікування даної когорти хворих інгібіторів АПФ з ранніх строків захворювання помітно зменшує кількість і тривалість епізодів безбольової ішемії міокарду за рахунок антиангінального ефекту, що надає позитивного впливу на перебіг захворювання.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5213
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Borzova E.Yu.doc41,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.