Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5109
Title: Епідеміологічні дослідження в клінічній медицині: досягнення та перспективи
Other Titles: Epidemiological Investigations in Clinical Medicine: Achivments and Perspectives
Authors: Чумаченко, Т.О.
Keywords: епідеміологічні дослідження
Issue Date: Oct-2013
Publisher: ХНМУ
Citation: Епідеміологічні дослідження в клінічній медицині: досягнення та перспективи : матеріали міжнародної науково-практичної конференції, Харків, 3-4 жовтня 2013 р. / під ред. Т. О. Чумаченко ; ХНМУ. – Харків, 2013. – 296 с.
Abstract: У збірнику представлені теоретичні та практичні результати щодо методології та особливостей проведення епідеміологічних досліджень в клінічній медицині. Широко висвітлені медичні, етичні, економічні, юридичні, освітні аспекти проведення епідеміологічних досліджень, шляхи удосконалення організації проведення та підвищення якості і рівня доказовості епідеміологічних досліджень у різних галузях медицини (клінічних, медико-профілактичних, експериментально-теоретичних та ін..), використання математичних та інформаційних технологій, наукової інформації для прийняття обґрунтованних управленських рішень, проблеми викладання та підвищення обізнаності лікарів в питаннях проведення епідеміологічних досліджень та доказової медицини
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5109
ISBN: 978-617-7017-78-2
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра епідеміологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.