Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5070
Назва: До питання профілактики розвитку спайкового процесу очеревини у хворих оперованих на органах черевної порожнин
Автори: Євтушенко, Денис Олександрович
Теми: Спайкова хвороба очеревини
товстокишковий анастомоз
Дата публікації: 2013
Бібліографічний опис: Євтушенко Д. О. До питання профілактики розвитку спайкового процесу очеревини у хворих оперованих на органах черевної порожнини / Д. О. Євтушенко // Медицина третього тисячоліття: збірник тез міжвузівської конференції молодих вчених та студентів, Харків, 15-16 січня 2013 р. / Харківський національний медичний університет. – Х., 2013. – С. 132-133.
Короткий огляд (реферат): Завдяки розробленій методиці накладання анастомозу досягнуто підвищення механічної міцності, біологічної герметичності анастомозу та ізоляції зони анастомозу від парієнтального листка очеревини, що забезпечує зниження ризику розвитку спайок в черевній порожнині. Прооперовано 20 хворих з використанням розробленої нами методики накладання товстокишкового анастомозу в ДУ «ІЗНХ НАМНУ», за час спостереження не виявлено ускладнень в ранньому та віддаленому строках післяопераційного періоду.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5070
Розташовується у зібраннях:Наукові праці. Кафедра хірургії № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
реп.docx14,94 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.