DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішньої медицини № 1 >
Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4628

Название: Современная гепатология: достижения, проблемы и перспективы
Авторы: Бабак, О.Я.
Ключевые слова: Гепатология
проблемы
перспективы
хронические заболевания печени
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Бабак О. Я. Современная патология: достижения, проблемы и перспективы / О. Я. Бабак // Сучасна гастроентерологiя. - 2013. - № 2. - С. 12-20.
Аннотация: У статті йдеться про досягнення, проблеми та перспективи розвитку сучасної гепатології. Показано,що у XXI столітті уявлення про захворювання печінки значно розширилися у зв’язку з більш глибоким розумінням молекулярної патології та фізіології, розвитком медичної генетики, новими технологіями діагностики та лікування. Це дало змогу уточнити патогенез «гепатологічних страждань», підняти на сучасний рівень діагностику, переглянути багато лікувальних алгоритмів. Принципово важливим є проведення неінвазивної діагностики для своєчасного визначення ранніх стадій фіброзу печінки, що дає змогу в короткі терміни призначити терапію, спрямовану на запобігання прогресуванню фіброзу і подальшому розвитку цирозу. У лікувальних установах України відсутня аналітична ланка, що оцінює популяційні показники, прово дить великомасштабні клінічні дослідження, розробляє стратегію і тактику ведення хворих з патологією печінки, впроваджує нові методи лікування. Наявна ситуація диктує необхідність розроблення та впро вадження Національної програми розвитку гепатологічної служби в Україні відповідно до європей ських стандартів.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4628
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
gas70i04.pdf118,36 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь