DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішньої медицини № 1 >
Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4475

Название: Развитие профилактической медицины: отечественный и международный опыт (итоги Всероссийской научно-практической конференции «Неинфекционные заболевания и здоровье населения России»
Авторы: Фадеенко, Г.Д.
Несен, А.О.
Ключевые слова: терапия
профилактическая медицина
хронические неинфекционные заболевания
здоровье населения
Дата публикации: Фев-2013
Библиографическое описание: Фадеенко Г. Д. Развитие профилактической медицины: отечественный и междунарожный опыт (итоги Всероссийской научно-практической конференции "Неинфекционные заболевания и здоровье населения России") / Г. Д. Фадеенко, А. А. Несен // Український терапевтичний журнал. - 2013. - № 2. - С. 130-140.
Аннотация: У статті представлена Резолюція Всеросійської науково-практичної конференції «Неінфекційні захворювання і здоров’я населення Росії», що проходила 16—17 травня 2013 р. в Москві, а також відмічено звернення учасників конференції до державних і муніципальних органів влади, до медичних, виховних, освітніх, спортивних, громадських і інших організацій, установ культури, партій і рухів з проханням посилити пропаганду ідей здорового способу життя і профілактики хронічних неінфекційних захворювань, що зумовлюють більше 75 % інвалідності і смертності населення Росії. Своєю чергою, у рамках представленої від України доповіді було визначено основні стратегічні завдання з профілактики хронічних неінфекційних захворювань у Північно-Східному регіоні України з урахуванням сучасних тенденцій у терапії. Перспективним напрямом у розвитку медицини є реальне зміщення пріоритетів від лікування хронічних неінфекційних захворювань до їх запобігання й підтримки здоров’я, що в майбутньому сприятиме збільшенню очікуваної тривалості життя і кількості років здорового життя.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4475
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
utj37i19.pdf226,11 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь