Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4351
Title: Діагностика гіперпроліферативних процесів у жінок в постменопаузі
Authors: Тучкіна, Ірина Олексіївна
Паламарчук, Валерій Владиславович
Деміденко, Олексій Дмитрович
Рубінська, Тетяна Володимирівна
Keywords: постменопауза
ендометрій
гіперпластичні процеси
діагностика
Issue Date: 4-Oct-2013
Citation: Діагностика гіперпроліферативних процесів у жінок в постменопаузі / І. О. Тучкіна, В. В. Паламарчук, О. Д. Демиденко, Т. В. Рубінська // Актуальные вопросы акушерства и гинекологии : сборник научных трудов конференции с международным участием, Харьков, 4 октября 2013 г. – Х., 2013. – С. 155-158.
Abstract: Метою дослідження було вдосконалення методів діагностики гіперпроліферативних процесів ендометрія у жінок в постменопаузі.Було обстежено 96 жінок у віці від 49 до 59 років і терміном менопаузи від 1 до 5 років. Усім жінкам було проведено загальноклінічне та гінекологічне обстеження.Стан ендометрія оцінювався при ультразвуковому дослідженні геніталій шляхом визначення товщини М-ехо, особливостей структури ендометрія та обчислення ендометріально-маткового коефіцієнту. В результаті дослідження виявлено, що клінічний перебіг патології ендометрію в постменопаузі певною мірою визначається особливостями морфологічної структури ендометрія.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4351
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра акушерства, гінекології та дитячої гінекологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.