Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4332
Title: Досвід бібліотек з питань впровадження інновацій у бібліотечно-інформаційне забезпечення наукового та навчально-виховного процесів в університеті
Authors: Іванова, Ізабелла Шакирівна
Иванова, Изабелла Шакировна
Keywords: бібліотечні інновації
бібліотечно-інформаціне забезпечення
інформаційні технології
автоматизовані бібліотечні системи
оцифрування документів
корпоративна співпраця
вузівська бібліотека
АБІС
Issue Date: 2006
Publisher: ДНМБ
Citation: Іванова І.Ш. Досвід бібліотек з питань впровадження інновацій у бібліотечно-інформаційне забезпечення наукового та навчально-виховного процесів в університеті / І.Ш. Іванова // Наукові медичні бібліотеки - пріоритети розвитку і перспективи : Матеріали науково-практичної конференції, Київ, 8-9 листопада 2005 р. / ДНМБ. – К., 2006. – С. 64-69.
Abstract: З урахуванням досвіду бібліотек викладені основні напрями впровадження інновацій у бібліотечно-інформаційне забезпечення наукового та навчально-виховного процесів в університеті: впровадження інформаційних технологій та безперервне навчання користувачів, оцифрування документів, створення електронної бібліотеки, використання веб-технологій, корпоративна співпраця бібліотек тощо.
Description: Розширена доповідь-презентація
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4332
Appears in Collections:Статті, тези, доповіді. Наукова бібліотекаItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.