Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/3934
Title: Характеристика фетального кровообігу та перебігу раннього неонатального періоду в новонароджених від екстракорпорального запліднення
Authors: Сенаторова, Анастасія Валеріївна
Keywords: новонароджені
багатоплідна вагітність
фетальний кровоплин
Issue Date: 2013
Citation: Сенаторова А. В. Характеристика фетального кровообігу та перебігу раннього неонатального періоду в новонароджених від екстракорпорального запліднення / А. В. Сенаторова // Актуальні питання акушерства та гінекології. – 2013. – № 1 (1). – С. 94–96.
Abstract: В роботі наведені дані про стан фетального кровообігу та перебігу раннього неонатального періоду новонароджених дітей від багатоплідної вагітності з біхоріальною та біамніотичною двійнею при звичайному та екстракорпоральному заплідненні. Визначено збільшення частоти плацентарної дисфункції, максимальної швидкості току крові та індексу резистентності в середній мозковій артерії плода у новонароджених при естракорпоральному заплідненні. Перебіг раннього неонатального періоду не мав відмінностей у новонароджених при звичайній багатоплідній вагітності та при есктракорпоральному заплідненні.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/3934
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра педіатрії № 1 та неонатологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.