Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/3782
Title: Резистин та індекс маси тіла у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки та цукровий диабет 2 типу: чи є зв'язок?
Authors: Журавльова, Лариса Володимирівна
Огнєва, Олена Валентинівна
Keywords: резистин
цукровий діабет 2 типу
неалкогольна жирова хвороба печінки
Issue Date: 2013
Citation: Журавльова Л. В. Резистин та індекс маси тіла у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки та цукровий диабет 2 типу: чи є зв'язок? / Л. В. Журавльова, О. В. Огнєва // Цукровий діабет як інтегральна проблема внутрішньої медицини : науково-практична конференція з міжнародною участю, Харків, 12 вересня 2013 р. / ред. кол.: В. М. Лісовий, В. В. М'ясоєдов, Л. В. Журавльова [та ін.] ; ХНМУ [та ін.]. – Харків, 2013. – С. 56.
Abstract: Резистин - адипокін, що розглядається як патогенетичний фактор для розвитку ожиріння та інсулінорезистентності, а також спричиняє прозапальну дію в зірчастих клітинах печінки. Перспективним напрямком є вивчення рівня резистину у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки із супутнім цукровим діабетом 2 типу та різним трофологічним статусом.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/3782
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.