DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішньої медицини № 3 >
Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/3782

Название: Резистин та індекс маси тіла у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки та цукровий диабет 2 типу: чи є зв'язок?
Авторы: Журавльова, Лариса Володимирівна
Огнєва, Олена Валентинівна
Ключевые слова: резистин
цукровий діабет 2 типу
неалкогольна жирова хвороба печінки
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Журавльова Л. В. Резистин та індекс маси тіла у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки та цукровий диабет 2 типу: чи є зв'язок? / Л. В. Журавльова, О. В. Огнєва // Цукровий діабет як інтегральна проблема внутрішньої медицини : науково-практична конференція з міжнародною участю, Харків, 12 вересня 2013 р. / ред. кол.: В. М. Лісовий, В. В. М'ясоєдов, Л. В. Журавльова [та ін.] ; ХНМУ [та ін.]. – Харків, 2013. – С. 56.
Аннотация: Резистин - адипокін, що розглядається як патогенетичний фактор для розвитку ожиріння та інсулінорезистентності, а також спричиняє прозапальну дію в зірчастих клітинах печінки. Перспективним напрямком є вивчення рівня резистину у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки із супутнім цукровим діабетом 2 типу та різним трофологічним статусом.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/3782
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
РЕЗИСТИН ТА ІНДЕКС МАСИ ТІЛА У ХВОРИХ НА НЕАЛКОГОЛЬНУ ЖИРОВУ ХВОРОБУ ПЕЧІНКИ ТА ЦУКРОВИЙ.pdf227,56 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь