DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра педіатрії № 1 та неонатології >
Навчально-методичні видання. Кафедра педіатрії № 1 та неонатології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2837

Название: Хвороби системи крові у дітей
Авторы: Сенаторова, Ганна Сергіївна
Ніколаєва, Ольга Вікторівна
Макєєва, Наталія Іванівна
Ріга, Олена Олександрівна
Іщенко, Тетяна Борисівна
Ключевые слова: гематологія
діти
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Хвороби системи крові у дітей : навчальний посібник для студентів вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації / Г.С. Сенаторова, О.В. Ніколаєва, Н.І. Макєєва та ін. – Харків: ХНМУ, 2012. – 132 с.
Аннотация: Навчальний посібник призначений для поглибленого вивчення хвороб системи крові у дітей та передбачає засвоєння принципів патогенезу, діагностики, лікування та реабілітації дітей з захворю-ваннями системи гемопоезу. З цією метою передбачено послідовне методичне вивчення вмінь, навичок за даними нозологіями з урахуванням кінцевої мети фахової підготовки лікарів-педіатрів на основі кваліфікаційних вимог державного стандарту вищої медичної освіти України (2003 р.). Навчальний посібник повністю відповідає вимогам Програми навчання та Освітнії кваліфікаційнії характеристиці спеціаліста за спеціальністю 7.110.104 педіатрія та Освітній професійній програми підготовки спеціаліста за спеціальністю 7.110.104 педіатрія. Інформація подана з урахуванням сучасних підходів та з урахуванням існуючих протоколів надання медичної допомоги дітям. У навчальному посібнику наведені матеріали для активного їх засвоєння у вигляді таблиць, алгоритмів, тестових завдань. Рекомендовано студентам вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2837
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання. Кафедра педіатрії № 1 та неонатології

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
ХВОРОБИ СИСТЕМИ КРОВІ У ДІТЕЙ.pdf4,32 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь