Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/25217
Title: Фактори ризику та ускладнення при регенеративних втручаннях на щелепних кістках
Authors: Аветіков, Д.С.
Криничко, Л.Р.
Ставицький, С.О.
Локес, К.П.
Keywords: регенеративні втручання
кісткова тканина
Issue Date: 14-Nov-2019
Publisher: Українська медична стоматологічна академія
Citation: Фактори ризику та ускладнення при регенеративних втручаннях на щелепних кістках / Д. С. Аветіков, Л. Р. Криничко, С. О. Ставицький, К. П. Локес // Актуальні проблеми стоматології, щелепно-лицевої хірургії, пластичної та реконструктивної хірургії голови та шиї : матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю (м. Полтава, 14–15 листопада 2019 р.). – Полтава, 2019. – С. 16.
Abstract: З огляду на ефективність сучасних регенеративних методик в межах імплантологічного лікування повністю обмежити ускладнення при його проведені не можливо. На етапах діагностики та планування необхідно виявляти фактори ризику і можливості їх компенсації та повного усунення. Для мінімізації ризику ускладнень при регенеративних втручаннях на кістковій тканині в пацієнтів із супутньою патологією та шкідливими звичками необхідно проводити корегуючи операції на м’яких тканинах, такі як двошарове закриття рани за допомогою сполучнотканинних та окісних шматків тканин на поживній ніжці, а також бажана підготовка тунельного ложа.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/25217
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Матеріали конференції-Криничко.pdf638,8 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.