DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішньої медицини № 1 >
Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2449

Название: Особливості перебігу хронічного панкреатиту у хворих на ХОЗЛ. Роль та місце сімейного лікаря
Авторы: Железнякова, Наталя Мерабівна
Ключевые слова: хронічний панкреатит
хронічне обструктивне захворювання легенів
сімейний лікар
диспансеризація
дієтичні заходи
імуномодулятори
ферментні препарати
спазмолітики
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Железнякова Н. М. Особливості перебігу хронічного панкреатиту у хворих на ХОЗЛ. Роль та місце сімейного лікаря / Н. М. Железнякова // Сучасний стан та перспективи підготовки лікарів-інтернів у Харківському національному медичному університеті : матеріали ХХХІХ навчально-методичної конференції, Харків, 11 квітня 2012 р. / ХНМУ. – Харків, 2012. – С. 27.
Аннотация: Нами обстежено 75 хворих на ХОЗЛ, серед яких у 51 випадку він сполучався з ХП, що перебував в стадії клінічної ремісії. Вік хворих складав 43,6±4,7 років, переважали чоловіки (49). Проведене дослідження показало, що серед клінічних проявів захворювань переважав астено-невротичний синдром, який мав різноманітні прояви. Одночасно було визначено, що клінічна ремісія ХП в більшості випадків (62,7%) не супроводжувалася нормалізацією показників імунної системи, що давало змогу визначити латентний перебіг ХП. Тобто при даних нозологіях слід проводити тривалий амбулаторний етап лікування з розробкою засобів диспансеризації. Так, дієтичні заходи при ХП, які доволі часто поєднують з прийомом ферментних та спазмолітичних препаратів (останні за потребою), слід поєднувати з призначенням на тривалий термін імуномодуляторів (амізон, імунал). Диспансеризацію хворих протягом першого місяця проводити 2 рази. Надалі - щомісячно протягом півріччя та 1 раз в квартал при досягненні клінічної та імунологічної ремісії. Це дозволить запобігти прогресуванню захворювання та розвитку ускладнень.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2449
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Матеріали метод.конф-Железнякова.pdf102,81 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь