Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/21221
Title: Участь поліморфізму А1166С гена рецептора ангіотензина ІІ першого типа в метаболічних порушеннях у хворих на артеріальну гіпертензію та неалкогольну жирову хворобу печінки
Authors: Бабак, Олег Якович
Зайцева, Маріанна Михайлівна
Keywords: поліморфізм гена рецептора ангіотензину ІІ першого типу
артеріальна гіпертензія
неалкогольна жирова хвороба печінки
метаболічні порушення
Issue Date: 2017
Citation: Бабак О. Я. Участь поліморфізму А1166С гена рецептора ангіотензина ІІ першого типа в метаболічних порушеннях у хворих на артеріальну гіпертензію та неалкогольну жирову хворобу печінки / О. Я. Бабак, М. М. Зайцева // Міжнародний медичний журнал. – 2017. – Т. 23, № 4 (92). – С. 25-29.
Abstract: Досліджено участь поліморфізму А1166С-гена рецептора ангіотензину II першого типу в пору- шеннях вуглеводного та ліпідного обмінів у пацієнтів з артеріальною гіпертензією у поєднанні з неалкогольною жировою хворобою печінки. Установлено, що коморбідність цих захворювань у носіїв генотипу С/С спричиняє більш виражені порушення у вигляді гіперінсулінемії, зниження чутливості тканин до інсуліну та гіпертригліцеридемії, ніж у пацієнтів із генотипами А/С і А/А.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/21221
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра внутрішньої медицини № 1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
РМЖ, Харьков.pdf130,45 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.