DSpace About DSpace Software DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра фізіології >
Наукові праці. Кафедра фізіології >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20542

Название: Діагностика рівня емпатії у студентів ХНМУ з різним типом функціональної асиметрії
Авторы: Булиніна, О.Д.
Ключевые слова: емпатія
функціональна асиметрія
Issue Date: 28-Sep-2018
Библиографическое описание: Булиніна О. Д. Діагностика рівня емпатії у студентів хнму з різним типом функціональної асиметрії / О. Д. Булиніна // Advances оf Science : Proceedings of articles the international scientific conference, Czech Republic, Karlovy Vary – Ukraine, Kyiv, 28 September 2018. – Karlovy Vary : Skleněný Můstek ; Kyiv : MCNIP, 2018. – Р. 1461–1466.
Аннотация: Для медицини сьогоднішнього дня характерні ситуація великого вибору лікувальних тактик і відсутність одного загальновизнаного засобу, який би кардинально вирішував проблему захворювання. У свою чергу, ця тенденція сприяє почуттю розгубленості, тривожності, невизначеності у пацієнтів. [7]. При такій постановці питання медична психологія відкриває нову галузь ресурсів медичної діяльності, а саме сферу спілкування лікаря і пацієнта, яка залишається мало вивченою як в медичній науці, так і в психологічній. Слід зазначити, що оптимізація взаємин лікаря і пацієнта дозволить поліпшити якість медичної допомоги, тому надзвичайно важливо знати, чому відбуваються «збої» у взаєминах пацієнта з лікарем і як можна впливати на цей процес. Таким чином, дане дослідження є досить актуальним як в теоретичному, так і в практичному відношеннях.
Описание: 1. Усі групи мають середній рівень емпатії: 55,7 ПРТФА; 59,1 ЛВТФА; 46,1 ЗМТФА та 58,2 СЗТФА. 2. Особи експериментальної групи з ЛВТФА мають найбільшу кількістьбалів за шкалами: емпатія з батьками (12,1); емпатія з дітьми (12) та емпатія з незнайомими і малознайомими людьми (11,1). Особи зі ЗМТФА мають найменшу кількість балів за усіма шкалами емпатії. 3. Найбільше осіб з ПРТФА (контрольна група) мають дуже високий рівень емпатії (9,5%) за шкалою “емпатія з батьками” (15 балів), а найменший рівень емпатії (0–1 бала) за шкалами “емпатія з тваринами” та “з незнайомими і малознайомими людьми” мають тільки особи експериментальної групи зі ЗМТФА (12,5%).
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20542
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра фізіології

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Булынина кв.pdf919,57 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyright

View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback