DSpace About DSpace Software DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра фізіології >
Наукові роботи молодих вчених. Кафедра фізіології >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20406

Название: Що до питання впливу геомагнітного поля землі і температури навколишнього середовища на терморегуляцію організму здорової людини
Авторы: Дащук, А.А.
Деркач, Ю. В.
Брикаліна, М. А.
Єрмоленко, А. С.
Кітченко, І. В.
Ключевые слова: терморегуляція
геомагнітне поле
температура
Issue Date: 16-May-2018
Издатель: Харківський національний медичний університет
Библиографическое описание: Щодо питання впливу геомагнітного поля землі і температури навколишнього середовища на терморегуляцію організму здорової людини / А. А. Дащук, Ю. В. Деркач, М. А. Брикаліна, А. С. Єрмоленко, І. В. Кітченко // Фізіологія – медицині, фармації та педагогіці: актуальні проблеми та сучасні досягнення : V Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених з фізіології з міжнародною участю, Харків, 16 травня 2018 р. / ред. колегія: Д. І. Маракушин [та ін.]. – Харків, 2018. – С. 44.
Аннотация: Самопочуття абсолютної більшості людей ніяк не залежить від атмосферного тиску (за умови невеликого коливання). Оскільки тільки зміна тиску може позначатися на організмі, він обов'язково повинен реагувати на різкі зміни зовнішніх умов. Зміни погоди по-різному впливають на самопочуття кожної людини. У здорових людей підчас зміни погоди відбувається своєчасне пристосування фізіологічних процесів до умов оточуючого середовища. Таким чином, збільшуються захисні реакції, і здорові люди майже не відчувають на собі негативного впливу погоди. У хворих людей пристосувальні захисні реакції знижені, а отже організм втрачає здатність оперативно пристосовуватись. Вплив погодних умов на самопочуття людини пов'язаний також з віком та індивідуальними особливостями організму. За даними наукової літератури встановлено прямий зв'язок між погодними умовами та фізичним і розумовим здоров'ям людини.
Описание: Мета дослідження. Проаналізувати сучасний стан наукових досліджень щодо питання впливу на терморегуляцію організму здорової людини геомагнітної активності і температури навколишнього середовища. Матеріали і методи досліджень. Теоретичні: аналіз наукової літератури з метою визначення стану розробленості досліджуваної проблеми розвитку метеотропної реакції в організмі здорової людини.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20406
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра фізіології

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Конф.тези-7-Дащук.pdf638,16 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyright

View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback