DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра клінічної лабораторної діагностики >
Навчально-методичні видання. Кафедра клінічної лабораторної діагностики >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/19966

Название: Робочий зошит для підготовки до ліцензійного інтегрованого іспиту Крок Б, спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування»
Авторы: Залюбовська, Ольга Іллівна
Тюпка, Тетяна Іванівна
Зленко, Віктор Володимирович
Авідзба, Юлія Наліковна
Литвиненко, Микола Ігорович
Ключевые слова: Крок-Б
клінічна лабораторна діагностика
бакалаври
Дата публикации: 2018
Библиографическое описание: Робочий зошит для підготовки до ліцензійного інтегрованого іспиту Крок Б, спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування» / укладачі: О. І. Залюбовська, Т. І. Тюпка, В. В. Зленко, Ю. Н. Авідзба, М. І. Литвиненко. – Харків : ХНМУ, 2018. – 223 с.
Аннотация: Робочій зошит рекомендовано студентам спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування» (ступень Бакалавр) для підготовки до складаня ліцензійного інтегрованого іспиту Крок Б. У робочому зошоті знайшли відображення актуальні питання з фахових дисциплін, а саме клінічна лабораторна діагностика в яку входять: акушерство та гінекологія з оцінкою результатів досліджень, ендокринологія з оцінкою результатів досліджень, психіатрія та наркологія з оцінкою результатів досліджень, фтизіатрія з оцінкою результатів досліджень, онкологія з оцінкою результатів досліджень, внутрішня медицина з оцінкою результатів досліджень, педіатрія з оцінкою результатів досліджень, хірургія з оцінкою результатів досліджень, дерматологія, венерологія з оцінкою результатів досліджень, інфекційні хвороби та епідеміологія, гістологія, цитологія з оцінкою результатів досліджень, біологічна та клінічна хімія, гігієна з гігієнічною експертизою, мікробіологія, вірусологія та імунологія з мікробіологічною діагностикою.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/19966
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання. Кафедра клінічної лабораторної діагностики

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Крок Б.doc2,5 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь