Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/19710
Title: Прогнозування реалізації внутрішньоутробного інфікування у новонароджених
Authors: Щербина, Микола Олександрович
Вигівська, Людмила Анатоліївна
Радзішевська, Євгенія Борисівна
Keywords: перинатальні інфекції
внутрішньоутробне інфікування
математичні моделі
дискримінантний аналіз
прогностичні фактори
Issue Date: 2018
Citation: Щербина М. О. Прогнозування реалізації внутрішньоутробного інфікування у новонароджених / М. О.Щербина, Л. А.Вигівська, Є. Б. Радзішевська // Вісник проблем біології і медицини. – 2018. – Вип. 1, т. 1 (142). – С. 217-222.
Abstract: Дослідження присвячено прогнозуванню реалізації внутрішньоутробного інфікування у новонародженого. В результаті проведеного дискримінантного аналізу були відібрані фактори, які найбільш впливали на формуванні прогнозу для вірусної, бактеріальної, поєднаної інфекції та побудовано відповідні математичні моделі. На підставі отриманих показників для дискримінантних моделей було одержано по дві прогностичні функції. Перша відповідала низькій ймовірності реалізації інфекції, друга – високій. Для індивідуального прогнозування дані прогностичні функції розраховувалися для кожної вагітної жінки з наявністю перинатальної інфекції та, якщо значення першої з них є меншим за значення другої, – прогноз є несприятливим, ймовірність реалізації інфекції – високою. У протилежному випадку модель вказує на низьку ймовірність реалізації інфекції.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/19710
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра акушерства, гінекології та дитячої гінекологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.