DSpace About DSpace Software DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра травматології та ортопедії >
Наукові праці. Кафедра травматології та ортопедії >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/18869

Название: Модернізація системи виховної роботи з іноземними студентами у Харківському національному медичному університеті
Авторы: Летік, Іван Васильович
Сінайко, Вадим Михайлович
Васильєва, Оксана Васильовна
Олійник, Антон Олександрович
Крайненко, Олена Володимірівна
Ключевые слова: виховна робота
іноземні студенти
Issue Date: 18-May-2017
Библиографическое описание: Модернізація системи виховної роботи з іноземними студентами у Харківському національному медичному університеті / І. В. Летік, В. М. Сінайко, О. В. Васильєва, А. О. Олійник, О. В. Крайненко // Сучасні підходи до вищої медичної освіти в Україні : матеріали XIV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю присвяченої 60-річчю ТДМУ (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку), м. Тернопіль, 18–19 травня 2017. – Тернопіль, 2017. – Т. 1. – С. 130–131.
Аннотация: Відомо, що виховна робота є одним з найважливі- ших і найскладніших напрямків організації навчального процесу як з вітчизняними, так і з іноземними студента- ми медичних ВНЗ. Зазначений напрямок роботи серед іноземних студентів має більш індивідуальний характер. Такий характер обумовлений тим, що ці студенти мають різний рівень та звичаї виховання, є представниками різних країн світу, культури і суттєво відрізняються один від одного за релігійними і національними традиціями.
Описание: На наш погляд, запропонована нами модель може бути використана для підвищення ефективності виховної роботи у будь-яких ВНЗ, що займаються навчанням іно- земних студентів, але особливо в медичних, тому що на відміну від інших спеціальностей медичні студенти дуже рідко знаходяться в адміністративних корпусах, оскільки змушені їздити по всьому місту на різні клінічні кафедри.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/18869
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра травматології та ортопедії

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Летік, Сінайко, Василь'єва.pdf564,14 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyright

View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback