Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/16095
Title: Викладання «Економіки охорони здоров’я» студентам бакалаврату за спеціальністю «Сестринська справа»
Authors: Усенко, Світлана Георгіївна
Усенко, Сергій Анатолійович
Keywords: сестринська справа
бакалаври
економіка охорони здоров’я
медичне страхування
Issue Date: 27-Feb-2017
Citation: Усенко С. Г. Викладання «Економіки охорони здоров’я» студентам бакалаврату за спеціальністю «Сестринська справа» / С. Г. Усенко, С. А. Усенко // Освіта. Медицина. Виховання : матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції, Бахмут–Харків, 27–28 лютого 2017 р. – Бахмут : МАСМУ, БМК, 2017. – С. 155–156.
Abstract: Таким чином, всі ці положення було закладено у навчальну програму та план навчальної дисципліни «Економіка охорони здоров’я» для студентів бакалаврату Харківського національного медичного університету за фахом «Сестринська справа». Все це відображає наступне: державна політика з розвитку медичного страхування має визначати основні напрямки, принципи і форми економічного та адміністративно-правового впливу у теренах соціального захисту населення з урахуванням державних інтересів та пріоритетів.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/16095
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра громадського здоров'я та управління охороною здоров'я і культурологіїThis item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.