DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринології >
Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/16077

Название: Досвід підготовки магістрів за фахом "внутрішні хвороби" на кафедрі внутрішньої медицини №3
Авторы: Журавльова, Лариса Володимирівна
Цівенко, Оксана Іванівна
Лахно, Ольга Вікторівна
Ключевые слова: професійна підготовка
магістр
якість навчання
інноваційні технології
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: Журавльова Л. В. Досвід підготовки магістрів за фахом "внутрішні хвороби" на кафедрі внутрішньої медицини № 3 / Л. В. Журавльова, О. І. Цівенко, О. В. Лахно // Сучасний стан та перспективи підготовки лікарів-інтернів у Харківському національному медичному університеті : матеріали 43-ї науково-методичної конфкркнції, присвяченої 50-річчю започаткування інтернатури в Харківському національному медичному університеті. – Харків : ХНМУ, 2017. – С. 43–45.
Аннотация: Професійна підготовка фахівців медичної галузі в Україні на порозі XXI століття здійснюється за освітньо-професійною та професійною програмами згідно освітньо-кваліфікаційних рівнів, як молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр. У Державній національній програмі «Освіта: Україна XXI століття» зазначено, що «З перетворенням України на самостійну державна освіта стала власною справою українського народу. Динамізм, властивий сучасній цивілізації, зростання соціальної ролі особистості, гуманізація і демократизація суспільства, інтелектуалізація праці, швидка зміна техніки і технології в усьому світі - все це вимагає створення таких умов, при яких народ України став би нацією, яка постійно вчиться». Постійне підвищення професійних знань, удосконалення вмінь та навичок, оволодіння сучасними технологіями є основою для формування сучасного лікаря-спеціаліста. При навчанні магістрантів та лікарів-інтернів на кафедрі внутрішньої медицини №3 ХНМУ використовують принципи, які дають можливість підготувати висококваліфікованих фахівців. На кафедрі внутрішньої медицини №3 Харківського національного медичного університету (ХНМУ) навчання магістрів почалося з 1993 року, тому кафедральний колектив може з певністю поділитися досвідом підготовки магістрів за фахом «Внутрішні хвороби», оскільки має багатий досвід у навчанні магістрів медицини. Мета роботи. Підвищення якості навчання магістрантів на кафедрі внутрішньої медицини №3 за фахом «Внутрішні хвороби».
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/16077
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринології

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
ДОСВІД ПІДГОТОВКИ .pdf222,5 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь