Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1596
Title: Особливості змін імунологічних показників у хворих на поліноз з грибковою сенсибілізацією
Authors: Асика, Інна Анатоліївна
Бабаджан, Володимир Данилович
Issue Date: 2012
Publisher: КМАПО ім. П.Л. Шупика
Citation: Асика І. А. Особливості змін імунологічних показників у хворих на поліноз з грибковою сенсибілізацією / І. А. Асика, В. Д. Бабаджан // Імунозалежні та алергічні стани: сучасна лабораторна імунологічна діагностика, лікування та профілактика : матеріали міжрегіональної науково-практич. конф. з міжнародною участю, Київ, 29-30 березня 2012 р. / КМАПО ім. П. Л. Шупика. – Київ, 2012 . – С. 22.
Abstract: У хворих на поліноз з наявністю грибкової сенсибілізації встановлено переважну активацію гуморальної ланки імунітету, підвищення таких показників, як ІЛ-4,10, та зниження ІФН-γ та ІЛ-2 більш істотне, ніж у хворих без сенсибілізації до грибів. Крім того в цій же групі хворих визначені більш істотні порушення у співвідношеннях ТЧР-β1 та ІЛ-10, що може свідчити про зрив компенсаторних функцій регуляторних клітин.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1596
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. МалоїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.