DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Матеріали наукових форумів ХНМУ >
З'їзди та конференції >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/15253

Название: Симуляційне навчання в системі підготовки медичних кадрів
Дата публикации: 2016
Библиографическое описание: Симуляційне навчання в системі підготовки медичних кадрів : матеріали L навч.-метод. конф., присвяченої 212-й річниці від дня заснування ХНМУ, Харків, 30 листопада 2016 р. / ХНМУ. – Харків, 2016. – 188 с.
Аннотация: Збірник містить статті, підготовлені викладачами Харківського національного медичного університету, які відображають використання симуляційних технологій у вирішенні величезної кількості проблем, які досяжні в будь)який час доби, мають можливість відтворення широкого спектру клінічних умов, зручні з етичної і юридичної точки зору, оскільки новачки здійснюють першу практику, необхідну для опанування різних методів, у тому числі інвазивних процедур не на реальних пацієнтах, коли недосвідченість може мати негативні наслідки для останнього. Так само екзаменатори можуть використовувати симулятори для оцінювання компетент) ності студентів, що екзаменуються в додипломній, та лікарів – в післядипломній освіті. Матеріали, наведені у збірнику, дають можливість зрозуміти різноманітні симуляційні технології, які необхідні для професійної підготовки і оцінки професійних навичок та сприяють активізації навчального процесу і покращанню якості освіти. Збірник розрахований на викладачів вищих медичних закладів.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/15253
Располагается в коллекциях:З'їзди та конференції

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Симуляційне навчання_ конф 2016.pdf626,42 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь