Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14828
Title: Дані щодо особливостей надання медичної допомоги дітям з цукровим діабетом І типу які отримані в результаті опитування
Authors: Чумак, Любов Ігорівна
Keywords: цукровий діабет I типу
діти
стаціонарна допомога
диспансерний нагляд
Issue Date: 17-Nov-2016
Citation: Чумак Л. І.Дані щодо особливостей надання медичної допомоги дітям з цукровим діабетом І типу які отримані в результаті опитування / Л. І.Чумак // Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Профілактика неінфекційних захворювань учнівської молоді : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, Харків, 17-18 листопада 2016 р.− Харків, 2016. - С. 96-97.
Abstract: Ендокринологічні стаціонари надають необхідну допомогу дітям з цукровим діабетом і переважна більшість припадає на планові госпіталізації. Важливе значення має розвиток профілактичної ендокринології, оскільки це ефективний засіб вирішення багатьох медико–соціальних проблем та економії матеріальних ресурсів. Значний процент погіршення стану здоров’я дитини відображає певні недоліки в організації диспансерного нагляду за дитиною з цукровим діабетом, а ефективність нагляду та лікування знаходиться у нерозривному зв’язку з якістю медичної допомоги, що і висвітлює резерви щодо оптимізації медичної допомоги цим дітям.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14828
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра громадського здоров'я та управління охороною здоров'я і культурології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Чумак Л.І. тези.docx19,21 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.