Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14540
Title: Навчально-методичне та організаційне забезпечення викладання дисципліни «Фізіологія» у форматі реалізації закону України «Про вищу освіту»
Authors: Чернобай, Л.В.
Кармазіна, І.С.
Васильєва, О.В.
Keywords: якість навчання
викладання
Issue Date: 12-May-2016
Citation: Чернобай Л. В. Навчально-методичне та організаційне забезпечення викладання дисципліни «Фізіологія» у форматі реалізації закону України «Про вищу освіту» / Л. В. Чернобай, І. С. Кармазіна, О. В. Васильєва // Сучасні інновації в медичній освіті і науці та подальші шляхи реалізації Закону України "Про вищу освіту" у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах Міністерства охорони здоров'я України : збірник XIII Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, Тернопіль, 12–13 травня 2016 року. – Тернопіль, 2016. – С. 187–188.
Abstract: У статті було розглянуто питання навчально-методичного забезпечення викладання дисципліни «Фізіологія» на кафедрі фізіології Харківського національного медичного університету в сучасних умовах імплементації Закону України «Про вищу освіту».
Description: Ми розглядаємо всі вищезазначені форми викладацької діяльності як спосіб активізації позааудитор- ної самостійної роботи студентів, спрямованої на підви- щення їхньої індивідуальної творчості. Цьому також спри- яє функціонуюче на кафедрі фізіології ХНМУ студенське наукове товариство, члени якого щорічно доповідають на різних конференціях та форумах України результати влас- них наукових досліджень як у співавторстві з викладачами кафедри, так і самостійно. Цим самим створюються умови для збільшення мобільності студентів та викладачів, що також є актульним питанням сучасної освіти і науки.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14540
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра фізіології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
АктуалПит Тернополь 2.pdf445,73 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.