DSpace About DSpace Software DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра терапевтичної стоматології >
Наукові праці. Кафедра терапевтичної стоматології >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14428

Название: Окиснювально-метаболічні властивості ротової рідини в оцінці клінічної ефективності есенціальних фосфоліпідів: результати тривалого моніторингу хворих на генералізований патодонтит
Авторы: Бабай, Оксана Миколаївна
Ключевые слова: генералізований пародонтит
есенціальні фосфоліпіди
ефективність лікування
окиснювально-метаболічні властивості
Issue Date: 2016
Издатель: Актуальні проблеми сучасної медицини
Библиографическое описание: Бабай О. М. Окиснювально-метаболічні властивості ротової рідини в оцінці клінічної ефективності есенціальних фосфоліпідів: результати тривалого моніторингу хворих на генералізований патодонтит / О. М. Бабай // Актуальні проблеми сучасної медицини. – 2016. – Том 16, № 2 (54). – С. 5–10.
Аннотация: Тривалий клінічний моніторинг груп пацієнтів з ГП, що отримували лікування за диференційованими терапевтичними стоматологічними комплексами дозволив виявити закономірності окиснювально-відновних властивостей ротової рідини на етапах перебігу захворювання та визначити, що використання ессенціальних фосфоліпідів дозволяє значно корегувати змінені функції АОС та зменшувати інтенсивність процесів ПОЛ мембран клітин і забезпечує більш тривалий та стійкий термін метаболічної ремісії ГП. Застосування препаратів групи ессенціальних фосфоліпідів у комплексній патогенетично обґрунтованій терапії, що у разі депонування препарату шляхом інфільтраційних ін`єкцій в поєднанні з застосуванням пародонтальної пов’язки є більш ефективним, ніж лише при внутрішньовенному введенні. Отримані закономірності динаміки змін індикативних показників ротової рідини можна застосовувати у якості критеріїв добору та повторності застосування терапевтичних стоматологічних комплексів для попередження загострень генералізованого пародонтиту.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14428
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра терапевтичної стоматології

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Бабай статья.pdf1,72 MBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyright

View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback