Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14311
Title: Клинические проявления атопического дерматита и профилактика рецидивов
Authors: Добржанская, Евгения Игоревна
Keywords: атопический дерматит
клинические проявления
лечение
профилактика рецидивов
Issue Date: 2016
Citation: Добржанская Е. И. Клинические проявления атопического дерматита и профилактика рецидивов / Е. И. Добржанская // Актуальні проблеми дерматології, венерології та ВІЛ/СНІД-інфекції : матеріали науково-практичної конференції (з міжнародною участю), присвяченої 125-річчю проф. Попова І. С., Харків, 20 жовтня 2016 р. – Харків, 2016. – С. 61–70.
Abstract: Атопічний дерматит (АД) - одне з найбільш поширених в світі шкірних захворювань. Початок АТ настає протягом першого півріччя у 45% пацієнтів, у перший рік життя - у 60% і до 5-річного віку - у 85% пацієнтів. Якість життя у хворих на АД, особливо у пацієнтів із середньотяжким і тяжким перебігом захворювання. АТ може викликати у пацієнтів переживання, занепокоєння, збентеження, занижену самооцінку, соціальну ізоляцію і невпевненість в собі. Лікування атопічного дерматиту проводять строго індивідуально з урахуванням вікових періоду, клінічних проявів, ступеня активності та тяжкості перебігу шкірного процесу. Профілактика рецидивів атопічного дерматиту - важливе завдання і спорт в житті пацієнта може мати важливе значення
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14311
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра дерматології, венерології і СНІДуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.