DSpace About DSpace Software DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра біологічної хімії >
Наукові праці. Кафедра біологічної хімії >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12926

Название: Моніторинг як складова управління якості вищої медичної освіти
Авторы: Хаустов, Максим Миколайович
Бачинський, Руслан Орестович
Гордієнко, Ніна Олександрівна
Поручіков, Володимир Володимирович
Issue Date: 12-May-2016
Библиографическое описание: Моніторинг як складова вищої медичної освіти / М. М. Хаустов, Р. О. Бачинський, Н. О. Гордієнко, В. В. Поручіков // Актуальні питання якості медичної освіти (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку) : матеріали XIII Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, Тернопіль, 12–13 травня, 2016 р. : у 2 т. / Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського. – Тернопіль : ТДМУ«Укрмедкнига», 2016. – Т. 2. – С. 62–64.
Аннотация: Моніторинг якості навчального процесу дозволяє не лише оцінити наявну ситуацію, але і вжити, в разі необхідності, відповідних заходів для корегування наступного результату та, таким чином, і кінцевої мети. Під внутрішнім моніторингом мається на увазі моніторинг, що відбувається в межах навчального закладу за рахунок його ресурсів. Моніторинг повинен сам по собі становити частину навчального плану, оскільки при правильному його застосуванні дозволяє скоригувати хід навчального процесу та, відповідно, вплинути на кінцевий результат. У системі медичної освіти запроваджено обов’язкову державну перевірку знань за стандартизованими тестами. Ліцензійний іспит – це обов’язкова складова частина державної атестації для присвоєння кваліфікації «лікар». Для підвищення ефективності складання студентами VI курсу ліцензійного іспиту і підвищення ймовірності надання вірних відповідей на тестові завдання на базі навчально-наукового центру Харківського національного медичного університету створено профільний клас з підготовки до ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка».
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12926
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра біологічної хімії

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Хаустов М.М., Бачинський Р.О., Гордієнко Н.О., Поручіков В.В., Моніторинг як складова управління якості вищої медичної освіти.pdf291,87 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyright

View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback