Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12716
Title: Копептин і показники кардіогемодинаміки у хворих на гострий інфаркт міокарда із супутнім ожирінням
Authors: Єрмак, Олександра Сергіївна
Теклебран Мосай
Keywords: гострий інфаркт міокарда
ожиріння
кардіогемодинаміка
копептин
Issue Date: 21-Apr-2016
Citation: Єрмак О. С. Копептин і показники кардіогемодинаміки у хворих на гострий інфаркт міокарда із супутнім ожирінням / О. С. Єрмак, Теклебран Мосай // Щорічні терапевтичні читання: профілактика неінфекційних захворювань на перехресті терапевтичних наук : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої пам‘яті академіка Л. Т. Малої, Харків, 21 квітня 2016 р. / ДУ «Національний інститут терапії ім. Л. Т. Малої НАМН». – Харків, 2016. – С. 101.
Abstract: Мета дослідження – оптимізувати діагностику гострого інфаркту міокарда шляхом оцінки динаміки маркера вазоконстрикції – копептину і показників кардіогемодинаміки залежно від наявності ожиріння, а також проаналізувати взаємозв‘язки між даними показниками. Отримані висновки. Рівень копептину зростав при наявності ожиріння у хворих на гострий інфаркт міокарда. Підвищена концентрація копептину асоціюється з дилатацією порожнин лівого серця і зниженням контрактильності у хворих на гострий інфаркт міокарда та супутнє ожиріння.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12716
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тези Ермак Мосай.doc26,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.