Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12646
Title: Вивчення гендерних змін у хворих на гострий інфаркт міокарда та цукровий діабет 2-го типу
Authors: Котелюх, Марія Юріївна
Keywords: гострий інфаркт міокарда
цукровий діабет 2 типу
гендерні особливості
Issue Date: 2016
Citation: Котелюх М. Ю. Вивчення гендерних змін у хворих на гострий інфаркт міокарда та цукровий діабет 2-го типу / М. Ю. Котелюх // Проблеми людини у соціально-гуманітарному та медичному дискурсах : матеріали міжвузівської конференції з міжнародною участю. – Харків, 2016 – С. 99–100.
Abstract: На сьогодні гострий інфаркт міокарда (ГІМ) є всесвітньою актуальною проблемою. Важливо зазначити, що летальність збільшується у хворих на ГІМ та супутній цукровий діабет (ЦД) 2 типу, аніж у хворих на ГІМ без ЦД 2 типу. Тому, вивчення гендерних особливостей хворих на ГІМ та ЦД 2 типу представляє наукову зацікавленість.Мета дослідження: визначити гендерні зміни у хворих на гострий інфаркт міокарда та супутній цукровий діабет 2 типу. Висновки: відбувається збільшення смертності серед жінок на гострий інфаркт міокарда незалежно від наявності цукрового діабету 2 типу, що може бути обумовлено важкістю перебігу гострого інфаркту міокарда з супутньою патологією.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12646
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Котелюх тези у Проблеми людини.doc34,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.