Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12533
Title: Особливості динаміки копептину та показників кардіогемодинаміки у хворих на гострий інфаркт міокарда та ожиріння
Authors: Єрмак, Олександра Сергіївна
Кравчун, Павло Григорович
Keywords: гострий інфаркт міокарда
ожиріння
кардіогемодинаміка
копептин
Issue Date: 10-Mar-2016
Citation: Єрмак О. С. Особливості динаміки копептину та показників кардіогемодинаміки у хворих на гострий інфаркт міокарда та ожиріння / О. С. Єрмак, П. Г. Кравчун // Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології (П’ятнадцяті Данилевські читання) : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, Харків, 10–11 березня 2016 р. : збірник тез / ДУ Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України, Харківський національний медичний університет, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України. – Харків, 2016. – С. 33.
Abstract: Мета. Оптимізувати діагностику гострого інфаркту міокарда на підставі визначення маркера вазоконстрикції – копептину (К) у хворих на гострий інфаркт міокарда залежно від наявності ожиріння, а також проаналізувати взаємозв’язки між цим показником та показниками кардіогемодинаміки. Висновки. Копептин зростав при наявності ожиріння у хворих на гострий інфаркт міокарда. Підвищена концентрація копептину асоціюється з дилатацією порожнин лівого серця і зниженням контрактильності у хворих з гострим інфарктом міокарда та супутнє ожиріння.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12533
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тези Ермак Кравчун.doc26,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.